Objednat

Ruční mytí a čištění Brněnec

ruční mytí a čištění

Požadujete důkladné ruční mytí a čištění v obci Brněnec a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Brněnci postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli v Brněnci nebo v okolí Brněnce vám prostřednictvím naší spolehlivé a kvalitní úklidové společnosti zajistíme a poskytneme dokonalé a detailní ruční mytí? Jsme profesionální franchisová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Brněnci specializuje na detailní ruční mytí nábytku, ruční mytí skleněných ploch, ruční mytí koženého nábytku, ruční mytí strojů či přístrojů, ruční mytí výstavních prostor nebo uměleckých předmětů. Stejně kvalitně, jako vám ručně umyjeme a uklidíme nestandardní předměty a prostory, stejně tak důkladně vám v Brněnci umyjeme a uklidíme i vaše domácnosti. Kdykoli vám v Brněnci a v celém okrese Svitavy zajistíme a poskytneme dokonalé ruční úklidové práce při mytí oken, mytí okenních rámů, mytí lékařských přístrojů, mytí nábytku a vybavení, mytí starožitných předmětů nebo mytí a čištění osvětlení. Pro jakýkoli druh ručního detailního mytí vám v Brněnci samozřejmě zajistíme a dodáme potřebné úklidové prostředky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Brněnci nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Brněnci si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz ruční mytí a čištění Brněnec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě ručního mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brněnci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brněnci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu ruční mytí a čištění Brněnec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Každoročně využíváme jejich profesionální služby jak doma, tak ve firmě.Děkuji, naprosto dokonalé ruční mytí v Brněnci.Objednali jsme si tuto společnost na úklid do muzea a zajistili nám opravdu profesionální servis.Kvalitní a levný úklid z Brněnce. Palec nahoru.Nechali jsme si od této firmy zajistit ruční čištění nábytku a určitě jsme neprohloupli. Velmi kvalitní služba za přijatelnou cenu.Využíváme jejich služby každý rok při různých úklidech a jsme nadmíru spokojeni. v Brněnci pro mě zajišťovali ve firmě ruční mytí a od té doby využívám i doma.