Objednat

Úklid chaty či chalupy Vrbátky

úklidy chat či chalup

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy chat či chalup v obci Vrbátky a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Vrbátkách poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte ve Vrbátkách, či v okolí Vrbátek kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu ve Vrbátkách? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám ve Vrbátkách a celém širokém okolí Vrbátek zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí ve Vrbátkách úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných ve Vrbátkách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vrbátkách nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vrbátkách si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy chat či chalup Vrbátky ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů chat nebo chalup zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vrbátkách zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vrbátkách řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy chat či chalup Vrbátky vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Chválím a doporučuju, naprostá spokojenost s úklidem.Holky nám moc moc pomohli s jarním úklidem naší chalupy. Okna doslova září, děkujeme.Každý rok si necháme zjara uklízet chalupu ve Vrbátkách. Prvně jsme využili společnost extra. Už měnit nebudeme, skvělá kvalita i cena. Doporučujeme.Úklid po přestavbě chaty ve Vrbátkách – bez chyby. Fajnový servis.Extra uklízení doporučuju – chata jako nová👍.Pro rodiče jsem potřebovala zajistit úklid na chalupě. Na doporučení jsem vybrala tuto společnost. Bezkonkurenční služba, děkuji a doporučuji.Včera jsem využila mytí oken na chalupě od této firmy. Velmi milý přístup a kvalitní práce. Cena odpovídala, doporučuji.