EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid chaty či chalupy Praha 6

Úklid chaty či chalupy Praha 6 Úklid chaty či chalupy Praha 6 (šest) – Hledáte na Praze 6 (šest), či v okolí kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu na Praze 6 (šest)? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám na Praze 6 (šest) a celém širokém okolí zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí na Praze 6 (šest) úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných na Praze 6 (šest).
Před úklidem na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník úklidu Praha 6 (šest) (viz úklid Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě úklidu chaty či chalupy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook