Objednat

Úklid chaty či chalupy Křivoklát

úklidy chat či chalup

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy chat či chalup v obci Křivoklát a hledáte někoho, kdo by vám právě na Křivoklátě poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte na Křivoklátě, či v okolí Křivoklátu kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu na Křivoklátě? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám na Křivoklátě a celém širokém okolí Křivoklátu zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí na Křivoklátě úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných na Křivoklátě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu na Křivoklátě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Křivoklátě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy chat či chalup Křivoklát ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů chat nebo chalup zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Křivoklátě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Křivoklátě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy chat či chalup Křivoklát vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Chválím a doporučuju, naprostá spokojenost s úklidem.Holky nám moc moc pomohli s jarním úklidem naší chalupy. Okna doslova září, děkujeme.Úklid po přestavbě chaty na Křivoklátě – bez chyby. Fajnový servis.Extra uklízení doporučuju – chata jako nová👍.Každý rok si necháme zjara uklízet chalupu na Křivoklátě. Prvně jsme využili společnost extra. Už měnit nebudeme, skvělá kvalita i cena. Doporučujeme.Pro rodiče jsem potřebovala zajistit úklid na chalupě. Na doporučení jsem vybrala tuto společnost. Bezkonkurenční služba, děkuji a doporučuji.Včera jsem využila mytí oken na chalupě od této firmy. Velmi milý přístup a kvalitní práce. Cena odpovídala, doporučuji.