Objednat

Úklid chaty či chalupy Uherský Brod

úklidy chat či chalup

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy chat či chalup v obci Uherský Brod a hledáte někoho, kdo by vám právě v Uherském Brodě poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Uherském Brodě, či v okolí Uherského Brodu kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu v Uherském Brodě? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Uherském Brodě a celém širokém okolí Uherského Brodu zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí v Uherském Brodě úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných v Uherském Brodě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Uherském Brodě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Uherském Brodě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy chat či chalup Uherský Brod ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů chat nebo chalup zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Uherském Brodě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Uherském Brodě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy chat či chalup Uherský Brod vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pro rodiče jsem potřebovala zajistit úklid na chalupě. Na doporučení jsem vybrala tuto společnost. Bezkonkurenční služba, děkuji a doporučuji.Včera jsem využila mytí oken na chalupě od této firmy. Velmi milý přístup a kvalitní práce. Cena odpovídala, doporučuji.Extra uklízení doporučuju – chata jako nová👍.Každý rok si necháme zjara uklízet chalupu v Uherském Brodě. Prvně jsme využili společnost extra. Už měnit nebudeme, skvělá kvalita i cena. Doporučujeme.Chválím a doporučuju, naprostá spokojenost s úklidem.Holky nám moc moc pomohli s jarním úklidem naší chalupy. Okna doslova září, děkujeme.Úklid po přestavbě chaty v Uherském Brodě – bez chyby. Fajnový servis.