EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid haly či skladu Kladruby (Tachov)

Úklid haly či skladu Kladruby (Tachov) Úklid haly či skladu Kladruby – Potřebujete v Kladrubech zajistit rychlý úklid haly? Potřebujete v Kladrubech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid skladu? Jsme profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která vám v Kladrubech, i v celém okolí Kladrub zajistí a poskytne úklidy výrobních hal, úklidy skladů a podobných nebytových objektů. Poskytneme vám nejen jednorázové generální úklidy hal a skladů, ale v případě zájmu vám v Kladrubech zajistíme i pravidelné úklidy těchto prostor. Poskytneme vám precizní ruční mytí, ale i mytí strojové. Umyjeme podlahy, umyjeme stroje, umyjeme okna i dveře. Taktéž vám prostřednictvím naší franchisové sítě můžeme v Kladrubech zajistit vyklízecí práce a následný úklid v halách či skladech po jejich kompletním vyklizení.
Před úklidem v Kladrubech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kladrubech si prohlédněte náš ceník (viz úklid Kladruby ceník).
Měli byste v Kladrubech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kladrubech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook