EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid haly či skladu Kutná Hora

Úklid haly či skladu Kutná Hora Úklid haly či skladu Kutná Hora – Potřebujete v Kutné Hoře zajistit rychlý úklid haly? Potřebujete v Kutné Hoře zajistit kvalitní a spolehlivý úklid skladu? Jsme profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která vám v Kutné Hoře, i v celém okolí zajistí a poskytne úklidy výrobních hal, úklidy skladů a podobných nebytových objektů. Poskytneme vám nejen jednorázové generální úklidy hal a skladů, ale v případě zájmu vám v Kutné Hoře zajistíme i pravidelné úklidy těchto prostor. Poskytneme vám precizní ruční mytí, ale i mytí strojové. Umyjeme podlahy, umyjeme stroje, umyjeme okna i dveře. Taktéž vám prostřednictvím naší franchisové sítě můžeme v Kutné Hoře zajistit vyklízecí práce a následný úklid v halách či skladech po jejich kompletním vyklizení.
Před úklidem v Kutné Hoře nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kutné Hoře si prohlédněte náš ceník úklidu Kutná Hora (viz úklid Kutná Hora ceník).
Máte kromě úklidu haly či skladu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Měli byste v Kutné Hoře zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook