Objednat

Úklid hotelu či pensionu Brno-Řečkovice

úklidy hotelů a pensionů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy hotelů a pensionů v obci Brno-Řečkovice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Brně-Řečkovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete zajistit úklid hotelu v Brně-Řečkovicích nebo v okolí Brna-Řečkovic? Potřebujete uklidit pension v Brně-Řečkovicích nebo v okolí Brna-Řečkovic? Oslovte naši spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Velmi rádi vám tyto úklidové služby poskytneme. Přijedeme na prohlídku, navrhneme vám nejvhodnější způsob realizace tohoto úklidu a pak už tento úklid od A do Z zrealizujeme ve vámi zvoleném termínu, aby bylo zajištěno pokud možno co nejmenšího omezení provozu vašeho hotelu či pensionu. Uklidíme vám restaurační zařízení, pokoje, recepci, vstupní haly, umyjeme okna, vyčistíme koberce a ostatní podlahové krytiny. Přípravky potřebné na samotný úklid hotelu, úklid pensionu, či úklid jakéhokoli ubytovacího zařízení v Brně-Řečkovicích nebo v okrese Brno jsou již součástí dodávky našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Brně-Řečkovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Brně-Řečkovicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy hotelů a pensionů Brno-Řečkovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu hotelů nebo pensionů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brně-Řečkovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brně-Řečkovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy hotelů a pensionů Brno-Řečkovice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelně 4x ročně si najímáme tuto společnost na úklid našeho pensionu v Brně-Řečkovicích. Velká spokojenost, budeme najímat i nadále.Společnost Extra uklízení jsme využili na generální úklid po rekonstrukci celého hotelu. Velmi profesionální a spolehlivý přístup, mohu doporučit.Využili jsme tuto firmu na úklid hotelu – vše bez chybičky. Holky šikovné, pracovité, důkladné. Doporučujeme.Pravidelný úklid pokojů je bezchybný, doporučuji.Velmi šikovní a obětaví jsou. Využívám a budu využívat na úklid mého hotýlku v Brně-Řečkovicích, paráda...Extra služby objednávám pravidelně. Spokojenost, 👍 doporučuju.