Objednat

Úklid hotelu či pensionu Ořechov

úklidy hotelů a pensionů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy hotelů a pensionů v obci Ořechov a hledáte někoho, kdo by vám právě v Ořechově poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete zajistit úklid hotelu v Ořechově nebo v okolí Ořechova? Potřebujete uklidit pension v Ořechově nebo v okolí Ořechova? Oslovte naši spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Velmi rádi vám tyto úklidové služby poskytneme. Přijedeme na prohlídku, navrhneme vám nejvhodnější způsob realizace tohoto úklidu a pak už tento úklid od A do Z zrealizujeme ve vámi zvoleném termínu, aby bylo zajištěno pokud možno co nejmenšího omezení provozu vašeho hotelu či pensionu. Uklidíme vám restaurační zařízení, pokoje, recepci, vstupní haly, umyjeme okna, vyčistíme koberce a ostatní podlahové krytiny. Přípravky potřebné na samotný úklid hotelu, úklid pensionu, či úklid jakéhokoli ubytovacího zařízení v Ořechově nebo v okrese Brno-venkov jsou již součástí dodávky našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ořechově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ořechově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy hotelů a pensionů Ořechov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu hotelů nebo pensionů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ořechově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Ořechově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy hotelů a pensionů Ořechov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelný úklid pokojů je bezchybný, doporučuji.Využili jsme tuto firmu na úklid hotelu – vše bez chybičky. Holky šikovné, pracovité, důkladné. Doporučujeme.Velmi šikovní a obětaví jsou. Využívám a budu využívat na úklid mého hotýlku v Ořechově, paráda...Extra služby objednávám pravidelně. Spokojenost, 👍 doporučuju.Společnost Extra uklízení jsme využili na generální úklid po rekonstrukci celého hotelu. Velmi profesionální a spolehlivý přístup, mohu doporučit.Pravidelně 4x ročně si najímáme tuto společnost na úklid našeho pensionu v Ořechově. Velká spokojenost, budeme najímat i nadále.