Objednat

Úklid hotelu či pensionu Františkovy Lázně

úklidy hotelů a pensionů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy hotelů a pensionů v obci Františkovy Lázně a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Františkových Lázních poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete zajistit úklid hotelu ve Františkových Lázních nebo v okolí Františkových Lázní? Potřebujete uklidit pension ve Františkových Lázních nebo v okolí Františkových Lázní? Oslovte naši spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Velmi rádi vám tyto úklidové služby poskytneme. Přijedeme na prohlídku, navrhneme vám nejvhodnější způsob realizace tohoto úklidu a pak už tento úklid od A do Z zrealizujeme ve vámi zvoleném termínu, aby bylo zajištěno pokud možno co nejmenšího omezení provozu vašeho hotelu či pensionu. Uklidíme vám restaurační zařízení, pokoje, recepci, vstupní haly, umyjeme okna, vyčistíme koberce a ostatní podlahové krytiny. Přípravky potřebné na samotný úklid hotelu, úklid pensionu, či úklid jakéhokoli ubytovacího zařízení ve Františkových Lázních nebo v okrese Cheb jsou již součástí dodávky našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Františkových Lázních nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Františkových Lázních si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy hotelů a pensionů Františkovy Lázně ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu hotelů nebo pensionů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Františkových Lázních zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Františkových Lázních řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy hotelů a pensionů Františkovy Lázně vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi šikovní a obětaví jsou. Využívám a budu využívat na úklid mého hotýlku ve Františkových Lázních, paráda...Extra služby objednávám pravidelně. Spokojenost, 👍 doporučuju.Pravidelný úklid pokojů je bezchybný, doporučuji.Společnost Extra uklízení jsme využili na generální úklid po rekonstrukci celého hotelu. Velmi profesionální a spolehlivý přístup, mohu doporučit.Pravidelně 4x ročně si najímáme tuto společnost na úklid našeho pensionu ve Františkových Lázních. Velká spokojenost, budeme najímat i nadále.Využili jsme tuto firmu na úklid hotelu – vše bez chybičky. Holky šikovné, pracovité, důkladné. Doporučujeme.