Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 19, tento měsíc 153, tento rok 153
Objednat

Úklid po malířích a malování Rtyně v Podkrkonoší

úklid po malířích a malování

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid po malování v obci Rtyně v Podkrkonoší a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Rtyni v Podkrkonoší poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Rtyni v Podkrkonoší uklidit byt po malování? Potřebujete ve Rtyni v Podkrkonoší uklidit dům po malířích? Potřebujete ve Rtyni v Podkrkonoší nebo v okolí Rtyně v Podkrkonoší uklidit svoji domácnost od nepořádku po malířských pracích? Oslovte naši profesionální a spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě tyto úklidy po malování ve Rtyni v Podkrkonoší zajišťuje. Velmi rádi vám pomůžeme uklidit veškerý nepořádek, který po malování často zůstane na podlahách, na nábytku, ale i na oknech ve vašich nemovitostech ve Rtyni v Podkrkonoší. Uklidíme celou vaši domácnost od tohoto nepořádku po malování, umyjeme okna i dveře, důkladně umyjeme podlahu, šetrně umyjeme nábytek. Veškeré úklidy po malování nebo úklidy po malířích ve Rtyni v Podkrkonoší či okrese Trutnov jsou prováděny v čase, který si sami určíte. Přípravky potřebné pro tento druh úklidu po malování jsou automaticky dodávány v rámci našich služeb a tak je nemusíte nikde shánět ani kupovat.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Rtyni v Podkrkonoší nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Rtyni v Podkrkonoší si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid po malování Rtyně v Podkrkonoší ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu po malování a úklidu po malířích zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklid po malířských pracích ve Rtyni v Podkrkonoší proběhl perfektně. Doporučuju.👍Chtěla by jsem vám moc poděkovat za včerejší úklid mého bytu po malování. Jste fakt špičky, výborná práce. Děkuju a doporučuju.Firma Extra uklízení nám minulý týden zajišťovala úklid po vymalování domu ve Rtyni v Podkrkonoší. Od samotné objednávky až do finálního předání odvedené práce musím konstatovat, že jsem byla velmi mile překvapena vstřícností, ochotou a velmi dobře odvedenou prací. Cena velmi příjemná, doporučuji a určitě budu využívat i nadále služeb této úklidové firmy.Výborně provedený úklid po malířích, kteří mi malovali byt ve Rtyni v Podkrkonoší. Perfektní komunikace, spolehlivost i odvedená práce.Děkuju za perfektní úklid po vymalování mého bytu ve Rtyni v Podkrkonoší. Skvělá práce, doporučuji.Po vymalování našeho bytu jsme si na tento úklid po malování vybrali společnost Extra uklízení. Krásně odvedená práce, velmi šikovná děvčata. Doporučujeme.