EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid po malování Praha 4

Úklid po malování Praha 4 Úklid po malování Praha 4 (čtyři) – Potřebujete na Praze 4 (čtyři) uklidit byt po malování? Potřebujete na Praze 4 (čtyři) uklidit dům po malířích? Potřebujete na Praze 4 (čtyři) nebo v okolí uklidit svoji domácnost od nepořádku po malířských pracích? Oslovte naši profesionální a spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě tyto úklidy po malování na Praze 4 (čtyři) zajišťuje. Velmi rádi vám pomůžeme uklidit veškerý nepořádek, který po malování často zůstane na podlahách, na nábytku, ale i na oknech ve vašich nemovitostech na Praze 4 (čtyři). Uklidíme celou vaši domácnost od tohoto nepořádku po malování, umyjeme okna i dveře, důkladně umyjeme podlahu, šetrně umyjeme nábytek. Veškeré úklidy po malování nebo úklidy po malířích na Praze 4 (čtyři) či hlavním městě Praha jsou prováděny v čase, který si sami určíte. Přípravky potřebné pro tento druh úklidu po malování jsou automaticky dodávány v rámci našich služeb a tak je nemusíte nikde shánět ani kupovat.
Před úklidem na Praze 4 (čtyři) nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 4 (čtyři) si prohlédněte náš ceník úklidu Praha 4 (čtyři) (viz úklid Praha 4 (čtyři) ceník).
Máte kromě úklidu po malování a úklidu po malířích zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook