Objednat

Úklid společných prostor Ledeč nad Sázavou

úklidy společných prostor

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy společných prostor v obci Ledeč nad Sázavou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Ledči nad Sázavou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na úklid společných prostor v Ledči nad Sázavou nebo v okolí Ledče nad Sázavou? Už hledat nemusíte, právě jste ji našli. Jsme zavedená úklidová firma, která poskytuje veškeré úklidové práce společných prostor nejen v Ledči nad Sázavou, ale v celém okolí Ledče nad Sázavou. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Havlíčkův Brod zajistí a samozřejmě poskytne velmi kvalitní a spolehlivé úklidy společných prostor v bytových domech, úklidy v panelácích, úklidy v halách, úklidy v administrativních budovách nebo úklidy v kancelářských prostorech. Jednorázový i pravidelný úklid společných prostor vám poskytneme ve vámi zvolených časových termínech, které pro vás budou nejvíce vyhovující. Standardní úklid společných prostor v Ledči nad Sázavou obsahuje vytření či vysávání podlahových krytin, mytí a úklid výtahu, vytření schodiště, mytí oken a dveří nebo například úklid venkovních prostor. V případě jakéhokoli jiného požadavku na úklid společných prostor jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na tyto úklidy společných prostor jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných v Ledči nad Sázavou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ledči nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ledči nad Sázavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy společných prostor Ledeč nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů společných prostor zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ledči nad Sázavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Ledči nad Sázavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy společných prostor Ledeč nad Sázavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Spolehlivost, kvalita. Firma extra uklízení nám zajišťuje zatím nejlepší úklidy společných prostor, jaké jsme kdy měli.Rozhodně palec nahoru, úklidy jsou prováděny přesně dle rozpisů a kvalitně. Je poznat že se tato firma opravdu snaží.Na úklid našich vchodů využíváme již 3 roky společnost Extra. Velká spokojenost, budeme využívat i nadále.Po létech hledání konečně někdo, kdo umí uklízet.Pěkně oblečené, dochvilné, pečlivé. Chodba konečně i voní, doporučuju.Společné prostory v Ledči nad Sázavou nám uklízí firma EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme spokojeni, úklidy jsou prováděné přesně dle dohody.