Objednat

Úklid a úklidové práce Straškov-Vodochody

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Straškov-Vodochody a hledáte někoho, kdo by vám právě v Straškově-Vodochodech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Straškově-Vodochodech či v okolí Straškova-Vodochod uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Straškově-Vodochodech. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Straškově-Vodochodech, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Straškově-Vodochodech provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v Litoměřicích, tak i v celém širokém okolí Straškova-Vodochod. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Straškově-Vodochodech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Straškově-Vodochodech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Straškov-Vodochody ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Straškově-Vodochodech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Straškově-Vodochodech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Straškov-Vodochody vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi důkladné úklidové práce v Straškově-Vodochodech mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Úklidové práce v Straškově-Vodochodech proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.Včera jsem využila vašich úklidových prací v Straškově-Vodochodech. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Straškově-Vodochodech dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Straškově-Vodochodech pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.