Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové práce Straškov-Vodochody

úklid a úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Straškov-Vodochody a hledáte někoho, kdo by vám právě v Straškově-Vodochodech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Straškově-Vodochodech či v okolí Straškova-Vodochod uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Straškově-Vodochodech. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Straškově-Vodochodech, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Straškově-Vodochodech provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v Litoměřicích, tak i v celém širokém okolí Straškova-Vodochod. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Straškově-Vodochodech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Straškově-Vodochodech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Straškov-Vodochody ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi důkladné úklidové práce v Straškově-Vodochodech mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Úklidové práce v Straškově-Vodochodech proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.Včera jsem využila vašich úklidových prací v Straškově-Vodochodech. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Straškově-Vodochodech dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Straškově-Vodochodech pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.