Objednat

Vánoční úklid Straškov-Vodochody

vánoční úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na vánoční úklidy v obci Straškov-Vodochody a hledáte někoho, kdo by vám právě v Straškově-Vodochodech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Blíží se Vánoce, svátky klidu a pohody a vy potřebujete zajistit kvalitní a dokonalý vánoční úklid v Straškově-Vodochodech nebo v okolí Straškova-Vodochod? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na zajištění tohoto vánočního úklidu v Straškově-Vodochodech? Bingo. Tuto firmu jste právě našli! Jsme zavedená profesionální úklidová firma z okolí Straškova-Vodochod. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je síť zkušených a proškolených uklízeček, které vám v Straškově-Vodochodech a celém okrese Litoměřice zajistí a samozřejmě poskytnou velký vánoční úklid ve vašich bytech, vánoční úklidy ve vašich domech, vánoční úklidy ve vašich domácnostech, ale i vánoční úklidy ve firmách či kancelářích nacházejících se v Straškově-Vodochodech. Velmi rádi vám poskytneme tyto důležité sezónní úklidy, jako je vánoční úklid, velikonoční úklid či jarní úklid. Jelikož jsou ale tyto sezónní úklidy velmi žádané, doporučujeme každému, aby si tyto sezónní úklidy objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom v Straškově-Vodochodech dokázali tyto úklidy poskytnout tak, jak si budete přát. Pokud si například budete přát zajistit i vánoční výzdobu, zajistíme vám ji. Standardní vánoční úklid v Straškově-Vodochodech je kompletní úklid celé vaší domácnosti včetně důkladného mytí oken a čištění sedaček. Vždy uděláme maximu pro to, aby byla vaše domácnost ve skvělém stavu před těmito krásnými zimními svátky. Veškeré přípravky potřebné na vánoční úklidy jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných v Straškově-Vodochodech.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Straškově-Vodochodech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Straškově-Vodochodech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz vánoční úklidy Straškov-Vodochody ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě vánočních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Straškově-Vodochodech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Straškově-Vodochodech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu vánoční úklidy Straškov-Vodochody vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerArthezia tzb s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kurzova 2222/16, 155 00 Praha 13

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelně na Vánoce využívám tuto společnost. Bezkonkurenční, doporučuju.Vánoce mám spojené s Extra uklízením, holky perfektní, byt čistý a voňavý, určitě všem doporučuju... 👍Tuto firmu si v Straškově-Vodochodech objednávám každý rok už v květnu, aby na mě mysleli na Vánoce. Jsem absolutně spokojená, neumím si to představit bez jejich pomoci.Na Vánoce úklid jen od vás. Jsem spokojená nad míru.Pravidelně na Vánoce nám tato společnost uklízí v pečovatelském domě. Jsme velmi spokojeni jak s přístupem, tak i s odborností se kterou práce probíhají. Doporučujeme.Rok co rok nám na Vánoční svátky zkrášlují naše bydleníčko v Straškově-Vodochodech holky z extra uklízení. Dokonce dělají i výzdobu. Jsou skvělé, určitě doporučuji.Dokonalý předvánoční úklid, mohu jen doporučit.Jsem velmi pracovně vytížená tak jsem na Vánoce objednala tuto společnost pro mé rodiče žijící v Straškově-Vodochodech. Maminka se úplně rozplývala nad ochotou a šikovností. Touto cestou moc děkuji za pomoc.