Objednat

Úklid a úklidové práce Zadní Kopanina

úklidové práce

Potřebujete zajistit úklidové práce v městské čtvrti Zadní Kopanina a hledáte někoho, kdo by vám právě v Zadní Kopanině poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Zadní Kopanině či v okolí Zadní Kopaniny uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Zadní Kopanině. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Zadní Kopanině, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Zadní Kopanině provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak na Praze 5, tak i v celém širokém okolí Zadní Kopaniny. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Zadní Kopanině nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Zadní Kopanině si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Zadní Kopanina ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Zadní Kopanině zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Zadní Kopanině řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Zadní Kopanina vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Potřeboval jsem v Zadní Kopanině dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Zadní Kopanině pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Včera jsem využila vašich úklidových prací v Zadní Kopanině. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Úklidové práce v Zadní Kopanině proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.Velmi důkladné úklidové práce v Zadní Kopanině mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.