Objednat

Čištění a mytí auta Zadní Kopanina

čištění a mytí aut

Požadujete provést důkladné čištění a mytí aut v městské čtvrti Zadní Kopanina a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Zadní Kopanině kdykoli postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete v Zadní Kopanině nebo v přilehlém okolí Zadní Kopaniny zajistit důkladné ruční mytí vašeho automobilu a hledáte spolehlivou úklidovou firmu, která by vám právě v Zadní Kopanině tyto úklidové služby zajistila? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Zadní Kopanině, ale i v celé městské části Praha 5 zajistí a poskytne dokonalé interiérové úklidy vašich vozidel. Zajistíme vám vysávání a čištění koberců i sedaček, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladně umyjeme skla i palubní desku, precizně vyčistíme i kožené sedačky, včetně jejich impregnace. Veškeré přípravky potřebné pro čištění interiéru automobilů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb poskytovaných v Zadní Kopanině.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Zadní Kopanině nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Zadní Kopanině si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a mytí aut Zadní Kopanina ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a mytí aut zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Zadní Kopanině zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Zadní Kopanině řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a mytí aut Zadní Kopanina vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Kvalitní a detailní umytí interiéru i exteriéru za hodně zajímavou cenu.Opravdu jsem nečekal to, že přijedou až ke mě domů do Zadní Kopaniny a kompletně vysají a vyčistí celý interiér do posledního detailu.Jednou jsem vyzkoušel a už nikdy jinak, v Zadní Kopanině jsem lepší firmu nenašel.Už několik let čistí tato společnost naše firemní vozy a jsme nadmíru spokojeni. Takový servis nikdo jiný v našem okolí nenabízí.Nechali jsme si kompletně umýt celé auto v Zadní Kopanině, které s dvěma dětmi vypadalo opravdu strašně a po zásahu extra uklízení jsem ho skoro ani nepoznala. =DNaprosto dokonalé vyčištění plastů, sedaček i oken. Dál doporučím.Už poněkolikáté jsem využil jejich mytí automobilu a vždy jsem mile překvapen. Moc děkuji za tyhle služby.