Objednat

Úklid firmy či podniku Lužec nad Vltavou

úklidy firem

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy firem v obci Lužec nad Vltavou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Lužci nad Vltavou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte někoho na úklid firmy nebo úklidy firemních prostorů v Lužci nad Vltavou nebo v přilehlém okolí Lužce nad Vltavou? Jsme profesionální úklidová společnost z okolí Lužce nad Vltavou, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Mělník zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti v Lužci nad Vltavou. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy výrobních prostorů v Lužci nad Vltavou. Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných v Lužci nad Vltavou a širokém okolí Lužce nad Vltavou. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit vašim požadavkům týkajících se úklidů firem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Lužci nad Vltavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Lužci nad Vltavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy firem Lužec nad Vltavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Lužci nad Vltavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Lužci nad Vltavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy firem Lužec nad Vltavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Každoroční generální úklid firmy si objednáváme již několik let u společnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Lužci nad Vltavou. Chtěl by jsem je touto cestou pochválit za jejich ochotu, velmi vstřícnou komunikaci, důkladnost a perfektní přístup ke své práci, kterou nám poskytují. Rozhodně doporučuji tuto úklidovou firmu.Děkuji za úklid firmy, který jste nám zajistili minulý týden. Doporučuji.Úklid firmy v Lužci nad Vltavou naprosto bez závad. Vše sedělo, jak jsme se domluvili včetně ceny. Díky.Uklízení naší firmy v Lužci nad Vltavou proběhlo bez jakýchkoli závad, cena souhlasila, doba práce souhlasila. Byly nám poskytnuty velmi profesionální služby. Děkujeme.Včera jste nám uklízeli firemní prostory v Lužci nad Vltavou. Chtěla by jsem moc poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost. Společnost extra uklízení budu skutečně všude doporučovat a rozhodně budu i do budoucna využívat vaše úklidové služby. Děkuji.Chtěl by jsem touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za výborně provedený a zorganizovaný úklid našich firemních prostor v Lužci nad Vltavou. Výborná spolupráce, děkuji.