EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklidy firem Praha 6

Úklidy firem Praha 6 Úklidy firem Praha 6 (šest) – Hledáte někoho na úklid firmy nebo úklidy firemních prostorů hlavním městě Praha nebo v přilehlém okolí? Jsme profesionální úklidová společnost z okolí, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém hlavním městě Praha zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti na Praze 6 (šest). Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy výrobních prostorů na Praze 6 (šest). Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných na Praze 6 (šest) a širokém okolí. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit vašim požadavkům týkajících se úklidů firem.
Před úklidem na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník úklidu Praha 6 (šest) (viz úklid Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě úklidu firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook