Objednat

Úklid kanceláře či office Rozďalovice

úklidy kanceláří

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy kanceláří v obci Rozďalovice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Rozďalovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří v Rozďalovicích? Jsme profesionální úklidová firma z okolí Rozďalovic. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Nymburk zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám v Rozďalovicích a širokém okolí Rozďalovic poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám nejvíce vyhovují. Standardní úklid kanceláře v Rozďalovicích obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlahy a umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory v Rozďalovicích uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří v Rozďalovicích jsou automaticky součástí dodávky naší služby kancelářských úklidů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rozďalovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rozďalovicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy kanceláří Rozďalovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rozďalovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rozďalovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy kanceláří Rozďalovice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Výborná práce. 😀 Úklid kanceláře byl proveden na jedničku, doporučuju 😀.Po rekonstrukci jsme potřebovali uklidit naše kancelářské prostory v Rozďalovicích. Na základě doporučení jsme si vybrali úklidovou společnost EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci byl velmi profesionální, dodali veškeré přípravky a postarali se i o vyklizení a likvidaci odpadu po celé rekonstrukci. Naprosto odborná spolupráce, není co vytknout. Určitě doporučujeme využívat služeb této úklidové firmy.Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám pravidelně zajišťuje úklidy kanceláří v Rozďalovicích. Je sice trochu dražší, ale je potřeba ocenit jejich naprosto profesionální přístup a preciznost úklidů, které poskytuje. Využíváme jejich úklidových služeb již 2 roky a ani jednou se za tu dobu nestalo, že by se někdo o úklid kanceláří nepostaral. Určitě doporučujeme využívat jejich úklidové práce které poskytují nejen v Rozďalovicích.Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám zajišťuje pravidelné úklidy našich kanceláří v Rozďalovicích. Slečny jsou velmi spolehlivé a dochvilné. Jejich práce je naprosto bezchybná, téměř nic se jim nemusí vysvětlovat. Rozhodně tuto společnost doporučujeme.Generální úklid naší kanceláře v Rozďalovicích byl proveden velmi odporně a pečlivě včetně vyčištění sedaček a koberců. Určitě budeme služeb této úklidové firmy využívat i nadále.Úklid všech kanceláří v Rozďalovicích byl proveden naprosto výborně. Přesto že jsme požadovali vykonat tuto úklidovou službu v neděli, nebyl to žádný problém a holky byly naprosto úžasné. Vřele můžeme každému doporučit, určitě budeme těchto extra služeb využívat i nadále.Tato úklidová firma mi minulý týden zajišťovala úklid mých kanceláří v Rozďalovicích. Výborné služby, doporučuji.Precizní úklid kanceláře v Rozďalovicích, určitě doporučuju.