Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 18, tento měsíc 158, tento rok 158
Objednat

Úklidy kanceláří Tachov

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklidy kanceláří ve městě Tachov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Tachově poskytne? Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří v Tachově? Jsme profesionální úklidová firma z okolí Tachova. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém Plzeňském kraji zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám v Tachově a širokém okolí poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám nejvíce vyhovují. Standardní úklid kanceláře v Tachově obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlahy a umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory v Tachově uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří v Tachově jsou automaticky součástí dodávky naší služby kancelářských úklidů.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Tachově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Tachově si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklidy kanceláří Tachov ceník).
Měli byste v Tachově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com