EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklidy kanceláří Mirošov (Rokycany)

Úklidy kanceláří Mirošov (Rokycany) Úklidy kanceláří Mirošov – Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří v Mirošově? Jsme profesionální úklidová firma z okolí Mirošova. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Rokycany zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám v Mirošově a širokém okolí Mirošova poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám nejvíce vyhovují. Standardní úklid kanceláře v Mirošově obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlahy a umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory v Mirošově uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří v Mirošově jsou automaticky součástí dodávky naší služby kancelářských úklidů.
Před úklidem v Mirošově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mirošově si prohlédněte náš ceník úklidu Mirošov (viz úklid Mirošov ceník).
Měli byste v Mirošově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mirošově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook