Objednat

Úklid kanceláře či office Ostrov nad Oslavou

úklidy kanceláří

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy kanceláří v obci Ostrov nad Oslavou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Ostrově nad Oslavou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří v Ostrově nad Oslavou? Jsme profesionální úklidová firma z okolí Ostrova nad Oslavou. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Žďár nad Sázavou zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám v Ostrově nad Oslavou a širokém okolí Ostrova nad Oslavou poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám nejvíce vyhovují. Standardní úklid kanceláře v Ostrově nad Oslavou obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlahy a umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory v Ostrově nad Oslavou uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří v Ostrově nad Oslavou jsou automaticky součástí dodávky naší služby kancelářských úklidů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ostrově nad Oslavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ostrově nad Oslavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy kanceláří Ostrov nad Oslavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ostrově nad Oslavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Ostrově nad Oslavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklid všech kanceláří v Ostrově nad Oslavou byl proveden naprosto výborně. Přesto že jsme požadovali vykonat tuto úklidovou službu v neděli, nebyl to žádný problém a holky byly naprosto úžasné. Vřele můžeme každému doporučit, určitě budeme těchto extra služeb využívat i nadále.Tato úklidová firma mi minulý týden zajišťovala úklid mých kanceláří v Ostrově nad Oslavou. Výborné služby, doporučuji.Precizní úklid kanceláře v Ostrově nad Oslavou, určitě doporučuju.Po rekonstrukci jsme potřebovali uklidit naše kancelářské prostory v Ostrově nad Oslavou. Na základě doporučení jsme si vybrali úklidovou společnost EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci byl velmi profesionální, dodali veškeré přípravky a postarali se i o vyklizení a likvidaci odpadu po celé rekonstrukci. Naprosto odborná spolupráce, není co vytknout. Určitě doporučujeme využívat služeb této úklidové firmy.Výborná práce. 😀 Úklid kanceláře byl proveden na jedničku, doporučuju 😀.Generální úklid naší kanceláře v Ostrově nad Oslavou byl proveden velmi odporně a pečlivě včetně vyčištění sedaček a koberců. Určitě budeme služeb této úklidové firmy využívat i nadále.Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám pravidelně zajišťuje úklidy kanceláří v Ostrově nad Oslavou. Je sice trochu dražší, ale je potřeba ocenit jejich naprosto profesionální přístup a preciznost úklidů, které poskytuje. Využíváme jejich úklidových služeb již 2 roky a ani jednou se za tu dobu nestalo, že by se někdo o úklid kanceláří nepostaral. Určitě doporučujeme využívat jejich úklidové práce které poskytují nejen v Ostrově nad Oslavou.Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám zajišťuje pravidelné úklidy našich kanceláří v Ostrově nad Oslavou. Slečny jsou velmi spolehlivé a dochvilné. Jejich práce je naprosto bezchybná, téměř nic se jim nemusí vysvětlovat. Rozhodně tuto společnost doporučujeme.