Objednat

Čištění světel a osvětlení Poříčí nad Sázavou

čištění osvětlení

Požadujete důkladné čištění osvětlení v obci Poříčí nad Sázavou a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Poříčí nad Sázavou postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte v Poříčí nad Sázavou nebo v okolí Poříčí nad Sázavou spolehlivou úklidovou firmu, která by vám zajistila a poskytla čištění a mytí osvětlení. Potřebujete v Poříčí nad Sázavou vyčistit světla ve svém bytě nebo v domě? Potřebujete vyčistit venkovní osvětlení u svých domácností v Poříčí nad Sázavou? Potřebujete důkladně a spolehlivě vyčistit lustry? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Poříčí nad Sázavou, ale i v celém okrese Benešov zajistí a poskytne profesionální úklidové práce, při kterých vám vyčistí a umyje jakékoli osvětlení bez ohledu na to, v jaké výšce se světlo či světla nachází. Zajistíme dokonalé vyčištění krytů světel či lamp. Postaráme se o detailní čištění osvětlení lustrů a křišťálových světel. v Poříčí nad Sázavou vám zajistíme čištění a mytí osvětlení jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy nebo úřady.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Poříčí nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Poříčí nad Sázavou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění osvětlení Poříčí nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění osvětlení zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Poříčí nad Sázavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Poříčí nad Sázavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění osvětlení Poříčí nad Sázavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Objednala jsem na centrální lince čištění a během několika minut mně kontaktovala paní, se kterou jsem se domluvila hned na druhý den. Takhle rychlý servis jsem nečekala. Úklid byl parádní.Po zlomení nohy jsem byl nucen objednat někoho z okolí Poříčí nad Sázavou na očištění světel v dílně a vybral jsem si právě tuhle firmu, která přijela ve sjednaný den a světla vyčistila daleko lépe než já.Pravidelně si od této firmy z Poříčí nad Sázavou necháváme u nás čistit zářivky a veškerá světla.Protože jsem starší paní a mám vysoké stropy, využila jsem službu této firmy na čištění světel a jsem za to velice ráda. Jejich práci opravdu oceňuji a cena mně velice překvapila.Nechali jsme si ve firmě vyčistit všechna světla v kancelářích a opravdu prokoukla k nepoznání. Skvěle odvedená práce v Poříčí nad Sázavou, doporučuji!