Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Čištění světel a osvětlení Žďár nad Sázavou

čištění světel a osvětlení

Potřebujete zajistit kvalitní čištění osvětlení ve městě Žďár nad Sázavou a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám ve Žďáru nad Sázavou poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte kraji Vysočina nebo v okolí spolehlivou úklidovou firmu, která by vám zajistila a poskytla čištění a mytí osvětlení. Potřebujete ve Žďáru nad Sázavou vyčistit světla ve svém bytě nebo v domě? Potřebujete vyčistit venkovní osvětlení u svých domácností ve Žďáru nad Sázavou? Potřebujete důkladně a spolehlivě vyčistit lustry? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale i v celém kraji Vysočina zajistí a poskytne profesionální úklidové práce, při kterých vám vyčistí a umyje jakékoli osvětlení bez ohledu na to, v jaké výšce se světlo či světla nachází. Zajistíme dokonalé vyčištění krytů světel či lamp. Postaráme se o detailní čištění osvětlení lustrů a křišťálových světel. ve Žďáru nad Sázavou vám zajistíme čištění a mytí osvětlení jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy nebo úřady.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Žďáru nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Žďáru nad Sázavou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění osvětlení Žďár nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění osvětlení zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Protože jsem starší paní a mám vysoké stropy, využila jsem službu této firmy na čištění světel a jsem za to velice ráda. Jejich práci opravdu oceňuji a cena mně velice překvapila.Nechali jsme si ve firmě vyčistit všechna světla v kancelářích a opravdu prokoukla k nepoznání. Pravidelně si od této firmy ze Žďáru nad Sázavou necháváme u nás čistit zářivky a veškerá světla.Skvěle odvedená práce ve Žďáru nad Sázavou, doporučuji!Objednala jsem na centrální lince čištění a během několika minut mně kontaktovala paní, se kterou jsem se domluvila hned na druhý den. Takhle rychlý servis jsem nečekala. Úklid byl parádní.Po zlomení nohy jsem byl nucen objednat někoho z okolí Žďáru nad Sázavou na očištění světel v dílně a vybral jsem si právě tuhle firmu, která přijela ve sjednaný den a světla vyčistila daleko lépe než já.