Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Čištění světel a osvětlení Jablonec nad Nisou

čištění světel a osvětlení

Potřebujete zajistit kvalitní čištění osvětlení ve městě Jablonec nad Nisou a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Jablonci nad Nisou poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte Libereckém kraji nebo v okolí spolehlivou úklidovou firmu, která by vám zajistila a poskytla čištění a mytí osvětlení. Potřebujete v Jablonci nad Nisou vyčistit světla ve svém bytě nebo v domě? Potřebujete vyčistit venkovní osvětlení u svých domácností v Jablonci nad Nisou? Potřebujete důkladně a spolehlivě vyčistit lustry? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Jablonci nad Nisou, ale i v celém Libereckém kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové práce, při kterých vám vyčistí a umyje jakékoli osvětlení bez ohledu na to, v jaké výšce se světlo či světla nachází. Zajistíme dokonalé vyčištění krytů světel či lamp. Postaráme se o detailní čištění osvětlení lustrů a křišťálových světel. v Jablonci nad Nisou vám zajistíme čištění a mytí osvětlení jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy nebo úřady.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Jablonci nad Nisou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Jablonci nad Nisou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění osvětlení Jablonec nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění osvětlení zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nechali jsme si ve firmě vyčistit všechna světla v kancelářích a opravdu prokoukla k nepoznání. Protože jsem starší paní a mám vysoké stropy, využila jsem službu této firmy na čištění světel a jsem za to velice ráda. Jejich práci opravdu oceňuji a cena mně velice překvapila.Skvěle odvedená práce v Jablonci nad Nisou, doporučuji!Objednala jsem na centrální lince čištění a během několika minut mně kontaktovala paní, se kterou jsem se domluvila hned na druhý den. Takhle rychlý servis jsem nečekala. Úklid byl parádní.Po zlomení nohy jsem byl nucen objednat někoho z okolí Jablonce nad Nisou na očištění světel v dílně a vybral jsem si právě tuhle firmu, která přijela ve sjednaný den a světla vyčistila daleko lépe než já.Pravidelně si od této firmy z Jablonce nad Nisou necháváme u nás čistit zářivky a veškerá světla.