Objednat

Čištění světel a osvětlení Klabava

čištění osvětlení

Požadujete důkladné čištění osvětlení v obci Klabava a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Klabavě postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte v Klabavě nebo v okolí Klabavy spolehlivou úklidovou firmu, která by vám zajistila a poskytla čištění a mytí osvětlení. Potřebujete v Klabavě vyčistit světla ve svém bytě nebo v domě? Potřebujete vyčistit venkovní osvětlení u svých domácností v Klabavě? Potřebujete důkladně a spolehlivě vyčistit lustry? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Klabavě, ale i v celém okrese Rokycany zajistí a poskytne profesionální úklidové práce, při kterých vám vyčistí a umyje jakékoli osvětlení bez ohledu na to, v jaké výšce se světlo či světla nachází. Zajistíme dokonalé vyčištění krytů světel či lamp. Postaráme se o detailní čištění osvětlení lustrů a křišťálových světel. v Klabavě vám zajistíme čištění a mytí osvětlení jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy nebo úřady.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Klabavě nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Klabavě si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění osvětlení Klabava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění osvětlení zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Klabavě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Klabavě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění osvětlení Klabava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelně si od této firmy z Klabavy necháváme u nás čistit zářivky a veškerá světla.Protože jsem starší paní a mám vysoké stropy, využila jsem službu této firmy na čištění světel a jsem za to velice ráda. Jejich práci opravdu oceňuji a cena mně velice překvapila.Nechali jsme si ve firmě vyčistit všechna světla v kancelářích a opravdu prokoukla k nepoznání. Skvěle odvedená práce v Klabavě, doporučuji!Objednala jsem na centrální lince čištění a během několika minut mně kontaktovala paní, se kterou jsem se domluvila hned na druhý den. Takhle rychlý servis jsem nečekala. Úklid byl parádní.Po zlomení nohy jsem byl nucen objednat někoho z okolí Klabavy na očištění světel v dílně a vybral jsem si právě tuhle firmu, která přijela ve sjednaný den a světla vyčistila daleko lépe než já.