Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Žďár nad Sázavou

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Žďár nad Sázavou a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Žďáru nad Sázavou poskytne? Velmi důkladné a odborné úklidové služby ve Žďáru nad Sázavou vám kdykoli zajistí a poskytne naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám důkladné úklidy domácností, úklidy bytů i úklidy domů. Poskytneme vám precizní úklidy firemních prostor ale i úklidy vašich kanceláří. Ve Žďáru nad Sázavou se vám postaráme o mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výkladních skříní a výloh, ale i o mytí a úklid balkónů a teras ve vašich příbytcích.

Co uklízíme

Veškeré úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové a generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy veškerých bytových a nebytových prostor. Uklízíme po malířích, uklízíme po rekonstrukcích, ale uklízíme i venkovní prostory po různých společenských či sportovních akcích. Čistíme a tepujeme sedací soupravy, ale čistíme a tepujeme i jakékoli druhy koberců. Všechny úklidové práce které poskytuje naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ jsou poskytované velmi zkušeným a proškoleným personálem, a to nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale kompletně na celém území ČR.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme restaurace i jídelny, uklízíme pensiony i hotely, uklízíme prodejny i krámy, ale uklízíme i lékařské ordinace a čekárny. Jakoukoli z našich úklidových služeb poskytovaných ve Žďáru nad Sázavou si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat, až se s vámi spojí náš odborný technik a probere s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových prací.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Žďár nad Sázavou

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Žďáru nad Sázavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Žďáru nad Sázavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Žďár nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem ve Žďáru nad Sázavou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Žďáru nad Sázavou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Žďáru nad Sázavou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Žďáru nad Sázavou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Žďáru nad Sázavou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem ve Žďáru nad Sázavou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem ve Žďáru nad Sázavou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.