Objednat

Generální úklid Všetaty

generální úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na generální úklidy v obci Všetaty a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Všetatech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Všetatech nebo v okolí Všetat zajistit a poskytnout skutečně velký a důkladný generální úklid? Hledáte spolehlivou firmu, která je schopná vám tento generální úklid ve Všetatech či v okolí Všetat zajistit? Můžete zkusit oslovit naši zavedenou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a objednat si profesionální generální úklid ve Všetatech. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám ve Všetatech a celém okrese Mělník zajistí a samozřejmě poskytne kompletní generální úklid vašeho bytu, generální úklid domu, úklid chaty či chalupy, generální úklid domácnosti, ale i generální úklid kanceláře, firmy či podniku. Mile rádi vám poskytneme tyto generální úklidy ať už po stavebních úpravách, úklidy po malířích nebo nepořádných nájemnících. Kompletně vám uklidíme vaši nemovitost přesně podle vašich požadavků a přání. Standardní generální úklid ve Všetatech zahrnuje vytření či vysátí podlahových krytin, umytí a impregnace nábytku, mytí oken a mytí dveří, umytí žaluzií, dokonalý úklid kuchyňské linky, úklid koupelny, úklid toalety, umytí vnitřních prostor veškerého nábytku a vyčištění radiátorů. Poskytneme vám samozřejmě i další úklidy či mytí, které budete požadovat. Veškeré přípravky, které jsou potřeba na generální úklid, jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací poskytovaných ve Všetatech.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Všetatech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Všetatech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz generální úklidy Všetaty ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě generálního úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Všetatech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Všetatech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu generální úklidy Všetaty vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelně si od této společnosti objednáváme generální úklid našeho domu ve Všetatech. Velká spokojenost. Velmi vřelá komunikace i důkladné úklidové práce. Velmi doporučuju.Zajištěný generální úklid firemních prostor ve Všetatech byl proveden velmi odborně a profesionálně. Rádi budeme vaše služby využívat i nadále, děkujeme, doporučujeme.Objednal jsem si u této společnosti generální úklid po malování. Super služby, výborná cena. Doporučuju.😀Velmi odborně provedený generální úklid našeho bytu ve Všetatech po jeho kompletní rekonstrukci. Skutečně velmi důkladná práce. Takto precizní přístup k práci se už tak často nevidí. Určitě každému doporučuji.Objednaný generální úklid ve Všetatech proběhl na výbornou. Doporučuju tuto úklidovou firmu.Společnost EXTRA SLUŽBY se nám postarala o vynikající generální úklid domu ve Všetatech, přičemž nám zároveň zajistila stěhování do tohoto domu. Velmi spolehlivá firma, skvělé propojení různých služeb. Určitě budeme využívat častěji.Parádní generální úklid bytu mi tato firma poskytla minulý víkend. Přesně jak jsme se domluvili, tak to i bylo. Přijeli přesně, moc pěkně uklidili, cena taktéž seděla. Určitě doporučuji tuto úklidovou společnost.