Objednat

Mytí a vytírání podlahy Šenov u Nového Jičína

mytí podlah

Požadujete důkladné mytí podlah v obci Šenov u Nového Jičína a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Šenově u Nového Jičína postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Šenově u Nového Jičína nebo v okolí Šenova u Nového Jičína zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Nový Jičín důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Šenově u Nového Jičína i v celém okolí Šenova u Nového Jičína zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. v Šenově u Nového Jičína poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete v Šenově u Nového Jičína uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid v Šenově u Nového Jičína zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Šenově u Nového Jičína nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Šenově u Nového Jičína si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlah Šenov u Nového Jičína ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Šenově u Nového Jičína zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Šenově u Nového Jičína řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí podlah Šenov u Nového Jičína vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Objednali jsme si pravidelné vytírání v Šenově u Nového Jičína u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit. Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.Už nikdy nikoho jiného. v Šenově u Nového Jičína a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni. v Šenově u Nového Jičína nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.