Objednat

Mytí výlohy či výkladní skříně Šenov u Nového Jičína

mytí výloh a výkladních skříní

Požadujete důkladné mytí výloh a výkladních skříní v obci Šenov u Nového Jičína a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Šenově u Nového Jičína postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Poptáváte, či sháníte kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu na mytí výlohy v Šenově u Nového Jičína nebo na mytí výkladní skříně v Šenově u Nového Jičína? Jsme zavedená a zodpovědná úklidová společnost, která právě v Šenově u Nového Jičína i v celém okolí Šenova u Nového Jičína zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí výloh a na mytí výkladních skříní. Bez ohledu na velikost skleněné plochy, kterou chcete v Šenově u Nového Jičína umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré toto standardní i nestandardní mytí výloh či mytí výkladních skříní v Šenově u Nového Jičína zajistí. Pokud máte svůj obchod či prodejnu v Šenově u Nového Jičína na frekventované ulici, kde dojde během pár dní k opětovnému zašpinění těchto skleněných ploch, můžeme vám samozřejmě nabídnout pravidelný a opakovaný úklid těchto skleněných ploch. Všechny úklidové přípravky, které jsou potřeba na toto mytí výloh či výkladních skříní, jsou automaticky součástí dodávky našich služeb poskytovaných v Šenově u Nového Jičína či v okrese Nový Jičín.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Šenově u Nového Jičína nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Šenově u Nového Jičína si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí výloh a výkladních skříní Šenov u Nového Jičína ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí výloh a výkladních skříní zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Šenově u Nového Jičína zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Šenově u Nového Jičína řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí výloh a výkladních skříní Šenov u Nového Jičína vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pro naši nově otevřenou prodejnu jsme potřebovali umýt asi 4 výlohy a na doporučení jsme si vybrali EXTRA UKLÍZENÍ a byli jsme hodně překvapeni profesionálním přístupem a rychlostí vyřízení našeho požadavku.Naprosto dokonalé a kvalitní služby v Šenově u Nového Jičína.Každoročně pro náš obchod zajišťují mytí výloh a neměnili bychom, jsme velice spokojeni.Po rekonstrukci nám zajistili umytí všech výloh v obchodě.Svoji práci zvládají na jedničku. Mile překvapená sem byla když přijeli na místo a vystoupili 3 mladé, usměvavé slečny a dali se do práce. Za chvíli měli hotovo a já měla ve svém obchůdku výlohy jako nové.Necháváme si několikrát do roka umýt výkladní skříně u nás na krámě v Šenově u Nového Jičína a po několika pokusech s ostatními firmami jsme konečně narazili na extra úklid a dále hledat nemusíme. Takový přístup žádná firma nenabízela a hlavně odvedená práce je dle našich představ.