Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 134, tento rok 134
Objednat

Kompletní jednorázový úklid Šenov u Nového Jičína

kompletní jednorázový úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na jednorázový úklid v obci Šenov u Nového Jičína a hledáte někoho, kdo by vám právě v Šenově u Nového Jičína poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na jednorázový a detailní úklid domu, jednorázový úklid bytu, jednorázový úklid domácnosti či jednorázový generální úklid kanceláře v Šenově u Nového Jičína nebo v těsné blízkosti? Právě jste našli tu nejspolehlivější úklidovou společnost v České republice, která vám tyto jednorázové a generální úklidy zajistí. Jsme prověřená úklidová firma, která své jednorázové úklidové práce poskytuje nejen v Šenově u Nového Jičína, ale v celém okolí Šenova u Nového Jičína. Naše zavedená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Šenově u Nového Jičína i v celém okrese Nový Jičín zajistí a samozřejmě poskytne veškeré druhy úklidových služeb, které požadujete okamžitě a kvalitně poskytnout. Ať už se jedná o jednorázový úklid bytu, úklid domu, jednorázový úklid domácnosti či jednorázový úklid společných prostor v bytových domech či kanceláří, přizpůsobíme se vždy vašim požadavkům na zajištění důkladného jednorázového úklidu, který požadujete poskytovat od naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Standardní jednorázový úklid v Šenově u Nového Jičína zahrnuje automaticky i dodání veškerých přípravků potřebných pro jednorázové generální úklidy, včetně dodání hygienických potřeb jako jsou mýdla, toaletní papír, vonítka, papírové utěrky či odpadkové pytle.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Šenově u Nového Jičína nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Šenově u Nového Jičína si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jednorázový úklid Šenov u Nového Jičína ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jednorázového úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Tato úklidová firma nám poskytla naprosto dokonalý jednorázový úklid v Šenově u Nového Jičína, který jsme si objednali. Byli jsme velmi spokojeni, určitě doporučujeme.Byli jsme naprosto spokojeni s jednorázovým úklidem v Šenově u Nového Jičína, který jste nám zařizovali. Určitě vás budeme využívat i nadále.Chtěla bych moc moc poděkovat za dokonalý jednorázový úklid v Šenově u Nového Jičína, který jste mi zajistili minulý týden. Velká pochvala a opravdu moc děkuji.Velmi šikovní, ochotní, naprosto spolehliví. Využili jsme úklidových služeb této společnosti již poněkolikáté a vždy jsme byli velmi spokojení. Jednorázové úklidy této firmy určitě doporučujeme.Jednorázový úklid v Šenově u Nového Jičína byl perfektní! Určitě doporučuju.Určitě doporučuji tuto úklidovou společnost Extra uklízení. Tato firma mi již podruhé zajistila naprosto dokonalý a důkladný jednorázový úklid v Šenově u Nového Jičína. Jednoznačně budu tuto společnost využívat i nadále, neboť jsem byla vždycky velmi mile překvapená jejich důkladností a rychlostí úklidu.