Objednat

Úklid a úklidové služby Kutná Hora

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kutná Hora a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Kutné Hoře poskytne? Již řadu let se v Kutné Hoře zabývá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ jednorázovými i pravidelnými úklidy domů, úklidy bytů, úklidy garáží a skladů, úklidy kanceláří a dalších bytových i nebytových prostorů s nevídanou pečlivostí a precizností, se kterou se v Kutné Hoře u konkurence nesetkáte. Zajistíme vám dokonalé mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výkladních skříní a výloh, ale zajistíme vám i důkladné čištění sedaček nebo čištění koberců. Poskytujeme nejen precizní ruční úklidy a mytí, ale v případě zájmu vám poskytneme i strojové čištění podlah i velkých skleněných ploch.

Co uklízíme

Z jara vám zajistíme úklid chaty či chalupy nebo se vám v libovolné nemovitosti postaráme o dokonalý Velikonoční úklid včetně venkovního úklidu. Běžně našim klientům poskytujeme důkladné generální úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malování. Vždy našim klientům zajišťujeme maximální komfort, aby měli s úklidy domácností co nejméně starostí. Zajistíme dostatečný počet zkušených pracovníků a samozřejmě dodáme veškeré úklidové prostředky, které jsou pro daný druh úklidu třeba.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si můžete objednat naše úklidové služby prostřednictvím objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny poptávky našich klientů se snažíme řešit do jedné hodiny. Veškeré své úklidové práce poskytujeme nejen v Kutné Hoře, ale poskytujeme je za stejných profesních a cenových podmínek na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši úklidovou společnost a přesvědčíte se o našich kvalitách a o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kutná Hora

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kutné Hoře nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kutné Hoře si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kutná Hora ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kutné Hoře zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kutné Hoře řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Kutná Hora vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Kutné Hoře. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Kutné Hoře potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Kutné Hoře velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Kutné Hoře úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Kutné Hoře. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Kutné Hoře vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Kutné Hoře proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.