Objednat

Úklid pracovního či nebytového prostoru Stráž pod Ralskem

úklidy nebytových prostor

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy nebytových prostor v obci Stráž pod Ralskem a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Stráži pod Ralskem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na úklid nebytových prostor ve Stráži pod Ralskem nebo v okolí Stráže pod Ralskem? Už dál hledat nemusíte, právě jste ji našli. Jsme prověřená a profesionální úklidová firma, která poskytuje veškeré úklidové práce nebytových prostor nejen ve Stráži pod Ralskem, ale i v celém okolí Stráže pod Ralskem. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Česká Lípa zajistí a poskytne velmi kvalitní a spolehlivé úklidy nebytových prostor jako je například úklid kanceláře, úklid firmy, úklid hotelu či pensionu, úklid restaurace nebo baru, úklid obchodu nebo například úklid prodejny. Jednorázový i pravidelný úklid nebytových prostor vám poskytneme ve vámi zvolených časových termínech, které vám budou nejvíce vyhovovat. Standardní úklid nebytových prostor ve Stráži pod Ralskem obsahuje vytírání podlahy či podlahových krytin, vysávání koberců, mytí oken a okenních rámů, mytí nábytku, úklid prachu, čištění a tepování sedacích souprav, mytí kuchyňských zařízení a vybavení, mytí strojů, mytí žaluzií nebo například úklid venkovních prostor. V případě jakéhokoli jiného požadavku na úklid nebytových prostor ve Stráži pod Ralskem jej mile rádi splníme. Veškeré přípravky, potřebné na tyto úklidy nebytových prostor jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných ve Stráži pod Ralskem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Stráži pod Ralskem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Stráži pod Ralskem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy nebytových prostor Stráž pod Ralskem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů nebytových prostor zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Stráži pod Ralskem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Stráži pod Ralskem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy nebytových prostor Stráž pod Ralskem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Mám rád spolehlivé a pracovité lidi a přesně takoví pracují v této úklidové firmě. Rozhodně doporučuji, budu využívat těchto služeb i nadále.Pravidelný úklid našich nebytovek je vždy v naprostém pořádku. Určitě doporučujeme.Společnost extra uklízení jsme si vybrali na úklid půdních prostor. Důkladná práce, za mě určitě doporučuji.Fajn komunikace i domluva. Spolehlivá firma s kvalitníma službama.Není co vytknout, sklepy i chodby uklizené na jedničku.