Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Praha 4 (čtyři)

mytí okenních rámů a dveří

Potřebujete se postarat o dokonalé mytí okenních rámů a dveří v městské části Praha 4 (čtyři) a sháníte spolehlivou a odbornou úklidovou společnost, která vám na Praze 4 (čtyři) poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří na Praze 4 (čtyři) nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů na Praze 4 (čtyři) poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen na Praze 4 (čtyři) a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných na Praze 4 (čtyři) nebo Praze.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní na Praze 4 (čtyři) nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch na Praze 4 (čtyři) si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Praha 4 (čtyři) ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 4 (čtyři) zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 4 (čtyři) řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí okenních rámů a dveří Praha 4 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD na Praze 4 (čtyři) a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.U nás na Praze 4 (čtyři) jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. Díky