Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský


Úklid Praha 4

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA 4

Úklidy a mytí oken Praha 4 - Nejen o důkladný jednorázový úklid, ale i o precizní pravidelné úklidy se vám v Praze 4 i v celém okolí Prahy 4 postará naše zavedená profesionální franchisová síť s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme skuteční specialisté na důkladné ruční úklidy a mytí veškerých bytových i nebytových prostor. Dokonale se vám postaráme o úklid vaší domácnosti, ale uklízíme i firmy, uklízíme školky i školy, uklízíme prodejny i obchody. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme úklid bytu, úklid domu či vily, úklid kanceláře, úklid prostorů po rekonstrukci nebo úklid po malířích. Pečlivě a důkladně se vám postaráme o mytí oken, mytí rámů a dveří, ale i o mytí balkónů či teras ve vašich bytech a domech.

Naši prověření a proškolení pracovníci se vám velmi ochotně postarají o úklidy chat i chalup, uklidí vám venkovní prostory, ale poskytnou vám i generální Vánoční úklidy nebo jarní úklidy. Kdykoli si pohodlně zadejte svoji poptávku po libovolných úklidových službách v našem online objednávkovém formuláři a už se o nic víc nestarejte. Naši členové franchisové sítě vás již sami zkontaktují a domluví celý proces úklidových prací, které na Praze 4 požadujete zajistit. Přijedou k vám špičkově vybavení a proškolení odborníci, kteří se vám postarají o dokonalou čistotu vaší domácnosti nebo vašich firemních prostor. Veškeré přípravky potřebné na daný úklid jsou samozřejmě automatickou součástí našich úklidových služeb.

Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v případě vašeho zájmu zajistí i kompletní stěhovací služby nebo služby vyklízení. Veškeré ruční i strojové mytí a čištění poskytujeme nejen v Praze 4, ale kompletně na celém území Evropské unie, a to nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy či svátky. Chcete kvalitně uklidit a hledáte spolehlivou a zavedenou úklidovou společnost? Vyzkoušejte naši úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o kvalitě našich úklidových služeb. Nabízíme vám dokonalé úklidy se zárukou kvality a čistoty.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt