Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 4

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 4 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 4 zajistí? Nejen o důkladný jednorázový úklid, ale i o precizní pravidelné úklidy se vám v Praze 4 i v celém okolí Prahy 4 postará naše zavedená profesionální franchisová síť s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme skuteční specialisté na důkladné ruční úklidy a mytí veškerých bytových i nebytových prostor. Dokonale se vám postaráme o úklid vaší domácnosti, ale uklízíme i firmy, uklízíme školky i školy, uklízíme prodejny i obchody. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme úklid bytu, úklid domu či vily, úklid kanceláře, úklid prostorů po rekonstrukci nebo úklid po malířích. Pečlivě a důkladně se vám postaráme o mytí oken, mytí rámů a dveří, ale i o mytí balkónů či teras ve vašich bytech a domech.

Co uklízíme

Naši prověření a proškolení pracovníci se vám velmi ochotně postarají o úklidy chat i chalup, uklidí vám venkovní prostory, ale poskytnou vám i generální Vánoční úklidy nebo jarní úklidy. Kdykoli si pohodlně zadejte svoji poptávku po libovolných úklidových službách v našem online objednávkovém formuláři a už se o nic víc nestarejte. Naši členové franchisové sítě vás již sami zkontaktují a domluví celý proces úklidových prací, které na Praze 4 požadujete zajistit. Přijedou k vám špičkově vybavení a proškolení odborníci, kteří se vám postarají o dokonalou čistotu vaší domácnosti nebo vašich firemních prostor. Veškeré přípravky potřebné na daný úklid jsou samozřejmě automatickou součástí našich úklidových služeb.

Vycházíme vám vstříc

Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v případě vašeho zájmu zajistí i kompletní stěhovací služby nebo služby vyklízení. Veškeré ruční i strojové mytí a čištění poskytujeme nejen v Praze 4, ale kompletně na celém území Evropské unie, a to nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy či svátky. Chcete kvalitně uklidit a hledáte spolehlivou a zavedenou úklidovou společnost? Vyzkoušejte naši úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o kvalitě našich úklidových služeb. Nabízíme vám dokonalé úklidy se zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 4

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 4 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 4 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 4 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 4 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 4 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 4 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 4 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 4 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 4. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 4 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 4. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 4 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 4 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.