Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 9, tento týden 44, tento měsíc 216, tento rok 2 134
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 4

úklid a úklidové služby

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 4 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 4 zajistí? Nejen o důkladný jednorázový úklid, ale i o precizní pravidelné úklidy se vám v Praze 4 i v celém okolí Prahy 4 postará naše zavedená profesionální franchisová síť s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme skuteční specialisté na důkladné ruční úklidy a mytí veškerých bytových i nebytových prostor. Dokonale se vám postaráme o úklid vaší domácnosti, ale uklízíme i firmy, uklízíme školky i školy, uklízíme prodejny i obchody. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme úklid bytu, úklid domu či vily, úklid kanceláře, úklid prostorů po rekonstrukci nebo úklid po malířích. Pečlivě a důkladně se vám postaráme o mytí oken, mytí rámů a dveří, ale i o mytí balkónů či teras ve vašich bytech a domech.

Co uklízíme

Naši prověření a proškolení pracovníci se vám velmi ochotně postarají o úklidy chat i chalup, uklidí vám venkovní prostory, ale poskytnou vám i generální Vánoční úklidy nebo jarní úklidy. Kdykoli si pohodlně zadejte svoji poptávku po libovolných úklidových službách v našem online objednávkovém formuláři a už se o nic víc nestarejte. Naši členové franchisové sítě vás již sami zkontaktují a domluví celý proces úklidových prací, které na Praze 4 požadujete zajistit. Přijedou k vám špičkově vybavení a proškolení odborníci, kteří se vám postarají o dokonalou čistotu vaší domácnosti nebo vašich firemních prostor. Veškeré přípravky potřebné na daný úklid jsou samozřejmě automatickou součástí našich úklidových služeb.

Vycházíme vám vstříc

Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v případě vašeho zájmu zajistí i kompletní stěhovací služby nebo služby vyklízení. Veškeré ruční i strojové mytí a čištění poskytujeme nejen v Praze 4, ale kompletně na celém území Evropské unie, a to nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy či svátky. Chcete kvalitně uklidit a hledáte spolehlivou a zavedenou úklidovou společnost? Vyzkoušejte naši úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o kvalitě našich úklidových služeb. Nabízíme vám dokonalé úklidy se zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 4

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 4 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 4 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 4 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 4 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 4 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 4. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 4 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 4. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 4 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 4 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.