Objednat

Úklid společných prostor Skuhrov nad Bělou

úklidy společných prostor

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy společných prostor v obci Skuhrov nad Bělou a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Skuhrově nad Bělou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na úklid společných prostor ve Skuhrově nad Bělou nebo v okolí Skuhrova nad Bělou? Už hledat nemusíte, právě jste ji našli. Jsme zavedená úklidová firma, která poskytuje veškeré úklidové práce společných prostor nejen ve Skuhrově nad Bělou, ale v celém okolí Skuhrova nad Bělou. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Rychnov nad Kněžnou zajistí a samozřejmě poskytne velmi kvalitní a spolehlivé úklidy společných prostor v bytových domech, úklidy v panelácích, úklidy v halách, úklidy v administrativních budovách nebo úklidy v kancelářských prostorech. Jednorázový i pravidelný úklid společných prostor vám poskytneme ve vámi zvolených časových termínech, které pro vás budou nejvíce vyhovující. Standardní úklid společných prostor ve Skuhrově nad Bělou obsahuje vytření či vysávání podlahových krytin, mytí a úklid výtahu, vytření schodiště, mytí oken a dveří nebo například úklid venkovních prostor. V případě jakéhokoli jiného požadavku na úklid společných prostor jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na tyto úklidy společných prostor jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných ve Skuhrově nad Bělou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Skuhrově nad Bělou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Skuhrově nad Bělou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy společných prostor Skuhrov nad Bělou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů společných prostor zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Skuhrově nad Bělou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Skuhrově nad Bělou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy společných prostor Skuhrov nad Bělou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Po létech hledání konečně někdo, kdo umí uklízet.Pěkně oblečené, dochvilné, pečlivé. Chodba konečně i voní, doporučuju.Rozhodně palec nahoru, úklidy jsou prováděny přesně dle rozpisů a kvalitně. Je poznat že se tato firma opravdu snaží.Společné prostory ve Skuhrově nad Bělou nám uklízí firma EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme spokojeni, úklidy jsou prováděné přesně dle dohody.Na úklid našich vchodů využíváme již 3 roky společnost Extra. Velká spokojenost, budeme využívat i nadále.Spolehlivost, kvalita. Firma extra uklízení nám zajišťuje zatím nejlepší úklidy společných prostor, jaké jsme kdy měli.