Objednat

Úklid firmy či podniku Opatovice nad Labem

úklidy firem

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy firem v obci Opatovice nad Labem a hledáte někoho, kdo by vám právě v Opatovicích nad Labem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte někoho na úklid firmy nebo úklidy firemních prostorů v Opatovicích nad Labem nebo v přilehlém okolí Opatovic nad Labem? Jsme profesionální úklidová společnost z okolí Opatovic nad Labem, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Pardubice zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti v Opatovicích nad Labem. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy výrobních prostorů v Opatovicích nad Labem. Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných v Opatovicích nad Labem a širokém okolí Opatovic nad Labem. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit vašim požadavkům týkajících se úklidů firem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Opatovicích nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Opatovicích nad Labem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy firem Opatovice nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Opatovicích nad Labem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Opatovicích nad Labem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy firem Opatovice nad Labem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Uklízení naší firmy v Opatovicích nad Labem proběhlo bez jakýchkoli závad, cena souhlasila, doba práce souhlasila. Byly nám poskytnuty velmi profesionální služby. Děkujeme.Úklid firmy v Opatovicích nad Labem naprosto bez závad. Vše sedělo, jak jsme se domluvili včetně ceny. Díky.Včera jste nám uklízeli firemní prostory v Opatovicích nad Labem. Chtěla by jsem moc poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost. Společnost extra uklízení budu skutečně všude doporučovat a rozhodně budu i do budoucna využívat vaše úklidové služby. Děkuji.Chtěl by jsem touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za výborně provedený a zorganizovaný úklid našich firemních prostor v Opatovicích nad Labem. Výborná spolupráce, děkuji.Děkuji za úklid firmy, který jste nám zajistili minulý týden. Doporučuji.Každoroční generální úklid firmy si objednáváme již několik let u společnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Opatovicích nad Labem. Chtěl by jsem je touto cestou pochválit za jejich ochotu, velmi vstřícnou komunikaci, důkladnost a perfektní přístup ke své práci, kterou nám poskytují. Rozhodně doporučuji tuto úklidovou firmu.