Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 1, tento týden 64, tento měsíc 132, tento rok 132
Objednat

Úklidy firem a podniků Nový Šaldorf-Sedlešovice

úklidy firem a podniků

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy firem v obci Nový Šaldorf-Sedlešovice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte někoho na úklid firmy nebo úklidy firemních prostorů v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích nebo v přilehlém okolí Nového Šaldorfu-Sedlešovic? Jsme profesionální úklidová společnost z okolí Nového Šaldorfu-Sedlešovic, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Znojmo zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy výrobních prostorů v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích. Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích a širokém okolí Nového Šaldorfu-Sedlešovic. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit vašim požadavkům týkajících se úklidů firem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy firem Nový Šaldorf-Sedlešovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Uklízení naší firmy v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích proběhlo bez jakýchkoli závad, cena souhlasila, doba práce souhlasila. Byly nám poskytnuty velmi profesionální služby. Děkujeme.Včera jste nám uklízeli firemní prostory v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích. Chtěla by jsem moc poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost. Společnost extra uklízení budu skutečně všude doporučovat a rozhodně budu i do budoucna využívat vaše úklidové služby. Děkuji.Chtěl by jsem touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za výborně provedený a zorganizovaný úklid našich firemních prostor v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích. Výborná spolupráce, děkuji.Děkuji za úklid firmy, který jste nám zajistili minulý týden. Doporučuji.Každoroční generální úklid firmy si objednáváme již několik let u společnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích. Chtěl by jsem je touto cestou pochválit za jejich ochotu, velmi vstřícnou komunikaci, důkladnost a perfektní přístup ke své práci, kterou nám poskytují. Rozhodně doporučuji tuto úklidovou firmu.Úklid firmy v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích naprosto bez závad. Vše sedělo, jak jsme se domluvili včetně ceny. Díky.