Objednat

Úklid firmy či podniku Višňové

úklidy firem

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy firem v obci Višňové a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Višňovém poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte někoho na úklid firmy nebo úklidy firemních prostorů ve Višňovém nebo v přilehlém okolí Višňového? Jsme profesionální úklidová společnost z okolí Višňového, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Znojmo zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti ve Višňovém. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy výrobních prostorů ve Višňovém. Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných ve Višňovém a širokém okolí Višňového. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit vašim požadavkům týkajících se úklidů firem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Višňovém nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Višňovém si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy firem Višňové ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Višňovém zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Višňovém řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy firem Višňové vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Uklízení naší firmy ve Višňovém proběhlo bez jakýchkoli závad, cena souhlasila, doba práce souhlasila. Byly nám poskytnuty velmi profesionální služby. Děkujeme.Úklid firmy ve Višňovém naprosto bez závad. Vše sedělo, jak jsme se domluvili včetně ceny. Díky.Včera jste nám uklízeli firemní prostory ve Višňovém. Chtěla by jsem moc poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost. Společnost extra uklízení budu skutečně všude doporučovat a rozhodně budu i do budoucna využívat vaše úklidové služby. Děkuji.Chtěl by jsem touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za výborně provedený a zorganizovaný úklid našich firemních prostor ve Višňovém. Výborná spolupráce, děkuji.Děkuji za úklid firmy, který jste nám zajistili minulý týden. Doporučuji.Každoroční generální úklid firmy si objednáváme již několik let u společnosti EXTRA UKLÍZENÍ ve Višňovém. Chtěl by jsem je touto cestou pochválit za jejich ochotu, velmi vstřícnou komunikaci, důkladnost a perfektní přístup ke své práci, kterou nám poskytují. Rozhodně doporučuji tuto úklidovou firmu.