Objednat

Úklid kanceláře či office Vysoké nad Jizerou

úklidy kanceláří

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy kanceláří v obci Vysoké nad Jizerou a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Vysokých nad Jizerou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří ve Vysokých nad Jizerou? Jsme profesionální úklidová firma z okolí Vysokých nad Jizerou. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Semily zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám ve Vysokých nad Jizerou a širokém okolí Vysokých nad Jizerou poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám nejvíce vyhovují. Standardní úklid kanceláře ve Vysokých nad Jizerou obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlahy a umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory ve Vysokých nad Jizerou uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří ve Vysokých nad Jizerou jsou automaticky součástí dodávky naší služby kancelářských úklidů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vysokých nad Jizerou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vysokých nad Jizerou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy kanceláří Vysoké nad Jizerou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vysokých nad Jizerou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vysokých nad Jizerou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy kanceláří Vysoké nad Jizerou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám pravidelně zajišťuje úklidy kanceláří ve Vysokých nad Jizerou. Je sice trochu dražší, ale je potřeba ocenit jejich naprosto profesionální přístup a preciznost úklidů, které poskytuje. Využíváme jejich úklidových služeb již 2 roky a ani jednou se za tu dobu nestalo, že by se někdo o úklid kanceláří nepostaral. Určitě doporučujeme využívat jejich úklidové práce které poskytují nejen ve Vysokých nad Jizerou.Společnost EXTRA UKLÍZENÍ nám zajišťuje pravidelné úklidy našich kanceláří ve Vysokých nad Jizerou. Slečny jsou velmi spolehlivé a dochvilné. Jejich práce je naprosto bezchybná, téměř nic se jim nemusí vysvětlovat. Rozhodně tuto společnost doporučujeme.Generální úklid naší kanceláře ve Vysokých nad Jizerou byl proveden velmi odporně a pečlivě včetně vyčištění sedaček a koberců. Určitě budeme služeb této úklidové firmy využívat i nadále.Úklid všech kanceláří ve Vysokých nad Jizerou byl proveden naprosto výborně. Přesto že jsme požadovali vykonat tuto úklidovou službu v neděli, nebyl to žádný problém a holky byly naprosto úžasné. Vřele můžeme každému doporučit, určitě budeme těchto extra služeb využívat i nadále.Tato úklidová firma mi minulý týden zajišťovala úklid mých kanceláří ve Vysokých nad Jizerou. Výborné služby, doporučuji.Precizní úklid kanceláře ve Vysokých nad Jizerou, určitě doporučuju.Výborná práce. 😀 Úklid kanceláře byl proveden na jedničku, doporučuju 😀.Po rekonstrukci jsme potřebovali uklidit naše kancelářské prostory ve Vysokých nad Jizerou. Na základě doporučení jsme si vybrali úklidovou společnost EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci byl velmi profesionální, dodali veškeré přípravky a postarali se i o vyklizení a likvidaci odpadu po celé rekonstrukci. Naprosto odborná spolupráce, není co vytknout. Určitě doporučujeme využívat služeb této úklidové firmy.