Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 19, tento měsíc 153, tento rok 153
Objednat

Venkovní úklidy a práce Vysoké nad Jizerou

venkovní úklidy a práce

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Vysoké nad Jizerou a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Vysokých nad Jizerou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Vysokých nad Jizerou nebo v okolí Vysokých nad Jizerou zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete ve Vysokých nad Jizerou zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska ve Vysokých nad Jizerou? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy ve Vysokých nad Jizerou zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor ve Vysokých nad Jizerou včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou ve Vysokých nad Jizerou či v okrese Semily poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných ve Vysokých nad Jizerou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vysokých nad Jizerou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vysokých nad Jizerou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Vysoké nad Jizerou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.Venkovní úklid ve Vysokých nad Jizerou byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Vysoké nad Jizerou. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.