Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 45, tento měsíc 138, tento rok 138
Objednat

Čištění a tepování koberců Tachov

800 66 88 88Potřebujete zajistit kvalitní čištění a tepování koberců ve městě Tachov a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Tachově poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce v Tachově nebo kdekoli v okolí? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců v Tachově poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Tachově, ale i v celém Plzeňském kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. v Tachově vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech v Tachově se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.
Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Tachově nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Tachově si prohlédněte naše ceny za mytí oken (viz čištění a tepování koberců Tachov ceník).
Měli byste v Tachově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com