Objednat

Velikonoční úklid Kostelec nad Vltavou

velikonoční úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na velikonoční úklidy v obci Kostelec nad Vltavou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kostelci nad Vltavou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Velikonoce jsou za dveřmi a vy potřebujete v Kostelci nad Vltavou nebo v okolí Kostelce nad Vltavou zajistit a udělat ten správný, generální velikonoční úklid? Proto hledáte spolehlivou a kvalitní firmu na zajištění tohoto velkého a důležitého velikonočního úklidu v Kostelci nad Vltavou? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě tyto kvalitní velikonoční úklidy poskytuje, a to nejen v Kostelci nad Vltavou, ale i v celém širokém okolí Kostelce nad Vltavou. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Kostelci nad Vltavou a celém okrese Písek zajistí a samozřejmě poskytne dokonalý velikonoční úklid ve vašich bytech, velikonoční úklid ve vašich domech, na zahradách, úklid na chalupách, ve vašich domácnostech, ale poskytne vám i velikonoční úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto sezónní úklidy, jako je velikonoční úklid, vánoční úklid či úklid jarní. Tyto sezónní úklidy jsou ale velmi žádané a velmi často objednávané i několik měsíců dopředu. Proto doporučujeme každému zájemci, aby si tyto sezónní úklidy objednával s dostatečným časovým předstihem, abychom mu dokázali tyto úklidy v Kostelci nad Vltavou poskytnout tak, jak si je budete představovat. Standardní velikonoční úklid v Kostelci nad Vltavou je kompletní úklid celé vaší domácnosti, úklid celého bytu či domu, kompletní mytí oken a rámů, úklid venkovních ploch a na přání zákazníka zahrnuje i zajištění velikonoční výzdoby. Veškeré přípravky potřebné na tyto velikonoční úklidy jsou součástí dodávky naší úklidové služby EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kostelci nad Vltavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kostelci nad Vltavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz velikonoční úklidy Kostelec nad Vltavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě velikonočních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kostelci nad Vltavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kostelci nad Vltavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu velikonoční úklidy Kostelec nad Vltavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklid i Velikonoční výzdoba za jedna, chválím a doporučuju...Nemám co dodat, výborně odvedená práce Velikonočního úklidu.Špína, prach, pavučiny – všechno zmizelo, když jsme si na Velikonoční úklid v Kostelci nad Vltavou objednali úklidovku Extra. Skutečně pěkně uklizeno, doporučujeme.Chtěla bych mocinky poděkovat děvčatům z extra uklízení. O Velikonocích jsem měla uklizeno jako nikdy.Už tři roky využívám na úklidy před svátky včetně Velikonoc společnost EXTRA ÚKLIDY. Budu využívat pořád a každému doporučuji.Velikonoce byly happy, mami byla nadšená, jak máme hezky uklizeno, děkuji za pomoc.