Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 1, tento týden 1, tento měsíc 156, tento rok 1 658
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Velký velikonoční úklid Svitavy

velký velikonoční úklid

Poptáváte kvalitní velikonoční úklid ve městě Svitavy a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Svitavách poskytne? Velikonoce jsou za dveřmi a vy potřebujete ve Svitavách nebo v okolí zajistit a udělat ten správný, generální velikonoční úklid? Proto hledáte spolehlivou a kvalitní firmu na zajištění tohoto velkého a důležitého velikonočního úklidu ve Svitavách? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě tyto kvalitní velikonoční úklidy poskytuje, a to nejen ve Svitavách, ale i v celém širokém okolí. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám ve Svitavách a celém Pardubickém kraji zajistí a samozřejmě poskytne dokonalý velikonoční úklid ve vašich bytech, velikonoční úklid ve vašich domech, na zahradách, úklid na chalupách, ve vašich domácnostech, ale poskytne vám i velikonoční úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto sezónní úklidy, jako je velikonoční úklid, vánoční úklid či úklid jarní. Tyto sezónní úklidy jsou ale velmi žádané a velmi často objednávané i několik měsíců dopředu. Proto doporučujeme každému zájemci, aby si tyto sezónní úklidy objednával s dostatečným časovým předstihem, abychom mu dokázali tyto úklidy ve Svitavách poskytnout tak, jak si je budete představovat. Standardní velikonoční úklid ve Svitavách je kompletní úklid celé vaší domácnosti, úklid celého bytu či domu, kompletní mytí oken a rámů, úklid venkovních ploch a na přání zákazníka zahrnuje i zajištění velikonoční výzdoby. Veškeré přípravky potřebné na tyto velikonoční úklidy jsou součástí dodávky naší úklidové služby EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Svitavách nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Svitavách si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz velikonoční úklid Svitavy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě velikonočního úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nemám co dodat, výborně odvedená práce Velikonočního úklidu.Špína, prach, pavučiny – všechno zmizelo, když jsme si na Velikonoční úklid ve Svitavách objednali úklidovku Extra. Skutečně pěkně uklizeno, doporučujeme.“ „Chtěla bych mocinky poděkovat děvčatům z extra uklízení. O Velikonocích jsem měla uklizeno jako nikdy. Úklid i Velikonoční výzdoba za jedna, chválím a doporučuju...Už tři roky využívám na úklidy před svátky včetně Velikonoc společnost EXTRA ÚKLIDY. Budu využívat pořád a každému doporučuji.Velikonoce byly happy, mami byla nadšená, jak máme hezky uklizeno, děkuji za pomoc.