Objednat

Úklid a úklidové služby Ústí nad Labem

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Ústí nad Labem a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Ústí nad Labem poskytne? Prvotřídní úklidové služby v Ústí nad Labem ale i v celém širokém okolí Ústecka vám kdykoli zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme domácnosti, uklízíme byty, uklízíme domy i vily, ale uklízíme i kancelářské prostory a uklízíme firemní prostory. V Ústí nad Labem myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výlohy i výkladní skříně ale myjeme a uklízíme i terasy a balkóny. Poskytujeme důkladné jednorázové úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy libovolných bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Poskytujeme generální Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy a jarní úklidy například vašich chat a chalup včetně případných vyklízecích služeb veškerých rekreačních objektů a následných venkovních úklidů. Uklízíme školy i školky, uklízíme sklady i haly, uklízíme garáže i parkoviště. Zajišťujeme precizní úklidy po stavebních úpravách, ale i precizní a důkladné úklidy po malování jakýchkoli objektů. Přípravky potřebné pro dané druhy úklidů jsou automatickou součástí dodávky našich úklidových prací poskytovaných v Ústí nad Labem.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA SLUŽBY. Své poptávky po úklidech si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaných úklidových služeb v Ústí nad Labem. Budeme velmi potěšeni, pokud si vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich schopnostech a o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Ústí nad Labem

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ústí nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ústí nad Labem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Ústí nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ústí nad Labem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Ústí nad Labem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Ústí nad Labem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Ústí nad Labem potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Ústí nad Labem velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Ústí nad Labem úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Ústí nad Labem. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Ústí nad Labem proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Ústí nad Labem vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Ústí nad Labem. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.