Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 18, tento měsíc 158, tento rok 158
Objednat

Úklid Ústí nad Labem

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Ústí nad Labem a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Ústí nad Labem poskytne? Prvotřídní úklidové služby v Ústí nad Labem ale i v celém širokém okolí Ústecka vám kdykoli zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme domácnosti, uklízíme byty, uklízíme domy i vily, ale uklízíme i kancelářské prostory a uklízíme firemní prostory. V Ústí nad Labem myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výlohy i výkladní skříně ale myjeme a uklízíme i terasy a balkóny. Poskytujeme důkladné jednorázové úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy libovolných bytových i nebytových prostor.
Poskytujeme generální Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy a jarní úklidy například vašich chat a chalup včetně případných vyklízecích služeb veškerých rekreačních objektů a následných venkovních úklidů. Uklízíme školy i školky, uklízíme sklady i haly, uklízíme garáže i parkoviště. Zajišťujeme precizní úklidy po stavebních úpravách, ale i precizní a důkladné úklidy po malování jakýchkoli objektů. Přípravky potřebné pro dané druhy úklidů jsou automatickou součástí dodávky našich úklidových prací poskytovaných v Ústí nad Labem.
Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA SLUŽBY. Své poptávky po úklidech si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaných úklidových služeb v Ústí nad Labem. Budeme velmi potěšeni, pokud si vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich schopnostech a o naší spolehlivosti.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Ústí nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ústí nad Labem si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Ústí nad Labem ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com