EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888
Objednat

Úklid Ústí nad Labem

Úklid Ústí nad Labem

Úklid Ústí nad Labem

Úklid Ústí nad Labem - Prvotřídní úklidové služby v Ústí nad Labem ale i v celém širokém okolí Ústecka vám kdykoli zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme domácnosti, uklízíme byty, uklízíme domy i vily, ale uklízíme i kancelářské prostory a uklízíme firemní prostory. V Ústí nad Labem myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výlohy i výkladní skříně ale myjeme a uklízíme i terasy a balkóny. Poskytujeme důkladné jednorázové úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy libovolných bytových i nebytových prostor.
Poskytujeme generální Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy a jarní úklidy například vašich chat a chalup včetně případných vyklízecích služeb veškerých rekreačních objektů a následných venkovních úklidů. Uklízíme školy i školky, uklízíme sklady i haly, uklízíme garáže i parkoviště. Zajišťujeme precizní úklidy po stavebních úpravách, ale i precizní a důkladné úklidy po malování jakýchkoli objektů. Přípravky potřebné pro dané druhy úklidů jsou automatickou součástí dodávky našich úklidových prací poskytovaných v Ústí nad Labem.
Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA SLUŽBY. Své poptávky po úklidech si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaných úklidových služeb v Ústí nad Labem. Budeme velmi potěšeni, pokud si vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich schopnostech a o naší spolehlivosti.
Před úklidem v Ústí nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ústí nad Labem si prohlédněte náš ceník úklidu Ústí nad Labem (viz úklid Ústí nad Labem ceník).
Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
profi úklidové služby a úklidové práce
úklid kanceláří, úklid firem a podniků
spolehlivé úklidy bytů a úklidy domů
mytí oken a rámů, mytí dveří, žaluzií
mytí výloh a mytí výkladních skříní
jednorázové úklidy i pravidelné úklidy
generální úklidy a úklidy po rekonstrukcích
úklidy hal, úklidy prodejen a krámů
ruční mytí i odborné strojové čištění
vánoční úklidy, úklidy velikonoční a jarní
úklidy domácností i nebytových prostor
úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
profesionální úklidové vybavení a prostředky
dodání veškerých přípravků na úklidy
pouze proškolení a zkušení pracovníci
pojištění ve výši 1 000 000 Kč
uklízení se zárukou kvality a čistoty
profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook