Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 9, tento týden 32, tento měsíc 178, tento rok 1 829
Objednat

Úklidové služby a činnosti Ústí nad Labem

úklidové služby a činnosti

Poptáváte kvalitní úklidové služby ve městě Ústí nad Labem a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Ústí nad Labem poskytne? Hledáte v Ústí nad Labem nebo v okolí spolehlivou a prověřenou společnost, která by vám právě v Ústí nad Labem zajistila a poskytla kvalitní úklidové služby? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je stabilní úklidová firma, která poskytuje své úklidové služby i v Ústí nad Labem. Zajistíme vám a poskytneme nejen jednorázové úklidy, jako například generální úklidy nebo úklidy vánoční, ale v Ústí nad Labem vám zajistíme i pravidelné úklidy a pravidelné mytí oken či mytí výloh a výkladních skříní. Naše úklidové služby poskytujeme Ústeckém kraji nepřetržitě, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové služby v Ústí nad Labem objednáte u naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ústí nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ústí nad Labem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové služby Ústí nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
email: cv@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

😀😀po stěhování v Ústí nad Labem zajistili perfektní úklidové služby, moc fajn lidi, doporučuji 👍..Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby. Určitě doporučuji.Úklidové služby na jedničku. Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Perfektní úklidové služby které my byly v Ústí nad Labem poskytnuty. Rozhodně budu využívat i nadále. Děkuji a doporučuji.Potřeboval jsem v Ústí nad Labem zajistit kvalitní úklidové služby a ty jsem také sehnal. Extra uklízení můžu pouze doporučit. Super přístup i velmi kvalitní práce.Úklidové služby přesně podle mých představ. Spolehliví, ochotní a maximálně vstřícní. Cena úklidu perfektně seděla. Doporučuju.Naprosto nejlepší úklidový služby v Ústí nad Labem, které jsem si mohla vybrat. Skutečně maximální spokojenost. Budu vás využívat i nadále.