Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Cítoliby

mytí okenních rámů a dveří

Požadujete důkladné mytí okenních rámů a dveří v obci Cítoliby a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Cítolibech postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří v Cítolibech nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí Cítolib? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů v Cítolibech poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Cítolibech a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných v Cítolibech nebo v okrese Louny.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Cítolibech nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Cítolibech si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Cítoliby ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD v Cítolibech a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. DíkyU nás v Cítolibech jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.