Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Jablonec nad Nisou

mytí okenních rámů a dveří

Potřebujete zajistit kvalitní mytí okenních rámů a dveří ve městě Jablonec nad Nisou a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Jablonci nad Nisou poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří v Jablonci nad Nisou nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů v Jablonci nad Nisou poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Jablonci nad Nisou a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných v Jablonci nad Nisou nebo Libereckém kraji.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Jablonci nad Nisou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Jablonci nad Nisou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Jablonec nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jablonci nad Nisou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí okenních rámů a dveří Jablonec nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD v Jablonci nad Nisou a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. DíkyU nás v Jablonci nad Nisou jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.