Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 1, tento týden 49, tento měsíc 540, tento rok 4 464
Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Horní Bříza

mytí okenních rámů a dveří

Požadujete důkladné mytí okenních rámů a dveří v obci Horní Bříza a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Horní Bříze postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří v Horní Bříze nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí Horní Břízy? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů v Horní Bříze poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Horní Bříze a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných v Horní Bříze nebo v okrese Plzeň-sever.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Horní Bříze nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Horní Bříze si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Horní Bříza ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Horní Bříze zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Horní Bříze řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. DíkyU nás v Horní Bříze jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD v Horní Bříze a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.